Logotype Головна ТОВ "МП "Мостострой"
ТОВ "Мостобудівельне Підприємство
"МОСТОСТРОй"

Про нас

ТОВ «МП «Мостоcстрой» створене в 2000 р. Від самого початку його очолює Беккер Михайло Леонідович, на цей час - голова Наглядової ради підприємства. Кістяк організації утворили «Підприємство «Маст-Буд» і, пізніше, Київський завод «МЗБК» (Завод мостових залізобетонних конструкцій)

Основна сфера діяльності підприємства - це будівництво споруд транспорту (мости, шляхопроводи, естакади), гідротехнічних споруд (причали, пірси, укріплення) та інших об'єктів, пов'язане з буровими, пальовими, підводно-технічними роботами.
Підприємством постійно впроваджуються ефективні технології з влаштування фундаментів в складних гірничо-геологічних умовах, в умовах відкритого моря і великих річок з швидкою течією, в обмежених умовах на діючих підприємствах. На всіх об'єктах роботи ведуться цілодобово за вахтовим методом.
Мостобудівельне підприємство "Мостострой" по праву входить в число лідерів в галузі будівництва споруд транспорту В Україні.
Підприємство має багаторічний досвід роботи з будівництва мостів, шляхопроводів, інших об'єктів залізничного та автомобільного транспорту на великих металургійних заводах і будівництвах міст Маріуполь, Донецьк, Одеса, Херсон, Дніпропетровськ, Київ, на узбережжях Азовського та Чорноморського морських басейнів, на річках Дніпро, Кальміус, Кальчик, Зелена, Сіверський Донець, в Кримському і Карпатському регіонах.
Основна діяльність:
Підприємство стабільно розвивається з 2000 р., постійно розширює та вдосконалює свою діяльність з будівництва гідротехнічних споруд і в даний час є однією з провідних компаній у цій сфері.
Мости і тунелі
Будівництво і реконструкція мостів і тунелів - автодорожних, залізничних, пішохідних
Гідротехнічні споруди
Будівництво та реконструкція причалів, пірсів, берегоукріплюючих споруд та інших водних об'єктів в морських акваторіях та річкових руслах
Виготовлення залізобетонних конструкцій
На власній виробничій базі
Спеціалізовані будівельні роботи
Інші спеціалізовані будівельні роботи, роботи IV і V категорйї складності
Житлові і нежитлові об'єкти
Житлові приміщення і нежитлові об'єкти соціального призначення

Підприємство сертифіковане за системою управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 : 2015 у всесвітньо визнаній системі сертифікації TÜV NORD CERT. Тут працюють досвідчені і грамотні інженери, висококваліфіковані фахівці виробничо-технічного підрозділу, кадрові робітники. У структурі ТОВ "МП" Мостострой"- виробнича і ремонтна бази, парк автотранспорту та будівельної техніки, лінійні ділянки, залізнична гілка та локомотивне депо з власними маневровими тепловозами і платформами для оперативного выдвантаження виготовленої продукції замовникам.

    Виробничі потужності, власна проектна група і наявність фахівців з великим досвідом дозволяють виготовляти опалубки будь-якої складності для збірного і монолітного залізобетону, випускати з/б продукцію як за типовими, так і індивідуальними кресленнями.